Ad-SoyadÜnvanGörevMailTelefon
YÖNETİM
Rıza AYHANDaire BaşkanıBilgi İşlem Daire Başkanıayhan@ankara.edu.tr3017
Sümeyra BATTALSekreterSekretersbattal@ankara.edu.tr3016
İDARİ ve MALİ İŞLER
Okan ÖZBAYRAKMühendisİdari İşlerozbayrak@ankara.edu.tr3032
Ahmet CENGİZMühendisMali İşleracengiz@ankara.edu.tr3443
Güven GÖKGÖZBilgisayar İşletmeniMali İşlergokgoz@ankara.edu.tr3063
SİSTEM ve AĞ GRUBU
Necip Vedat ANGIMühendisSistem ve Ağ Grup Sorumlusuangi@ankara.edu.tr3441
Kablolu Ağ Grubu
Mehmet Ali ÖKSÜZÇözümleyiciKablolu Ağ Yöneticisioksuz@ankara.edu.tr3444
Çağatay DEREKÖYProgramcıNetwork- IP İşlemlericderekoy@ankara.edu.tr3027
Sistem Grubu
Hakan Tolga SUBAŞITeknisyenSistem Yöneticisisubasi@ankara.edu.tr3034
Sadık KILIÇSistem YöneticisiSistem Yönetimisadikkilic@ankara.edu.tr3637
Seçkin KABUKÇUOĞLUBilgisayar İşletmeniLog ve Backup Yönetimikabukcuoglu@ankara.edu.tr3647
Süleyman DÜZDABANBilgisayar İşletmeniLinux sistemler, Web Sunucularsduzdaban@ankara.edu.tr3033
Yağız DEMİRTAŞBilgisayar İşletmeniLinux sistemler, Web Sunucularydemirtas@ankara.edu.tr
3649
İdil KARAÇAYTeknisyenEposta , Proxy ve Kablosuz Destek Hizmetlerikaracay@ankara.edu.tr3029
Burcu YILDIRANProgramcıEposta , Proxy ve Kablosuz Destek Hizmetleribyildiran@ankara.edu.tr3022
Esra KAÇAKÇIBilgisayar İşletmeniEposta , Proxy ve Kablosuz Destek Hizmetleriekacakci@ankara.edu.tr3021
Kablosuz Ağ Grubu
Barış OKUMUŞMühendisKablosuz Ağ Yöneticisiokumus@ankara.edu.tr3020
Sinan ASLANTAŞTeknikerKablosuz Ağ Destekaslantas@ankara.edu.tr3019
AĞ GÜVENLİĞİ GRUBU
Hasan KILIÇAğ YöneticisiAğ Güvenliğihasankilic@ankara.edu.tr3528
YAZILIM GELİŞTİRME VE DESTEK GRUBU
Muhittin ALTINKAYATeknikerYazılım Grup Sorumlusuakaya@ankara.edu.tr3445
Ahmet YENERTÜRKProgramcıWeb Tasarımıyenerturk@ankara.edu.tr3024
Osman BENLİOĞLUProgramcıYatay Geçiş Sistemi, Kimlik Paylaşım Sistemiobenlioglu@ankara.edu.tr3023
Mustafa DUMANProgramcıWeb Sayfalarımustafaduman@ankara.edu.tr3115
İlhami KIZILProgramcıWeb Yazılımlarıikizil@ankara.edu.tr3673
İlke PELİTMühendisEski Enstitü Öğrenci İşleri Bilgi Sistemi, Personel Bilgi Sistemi,OİBSpelit@ankara.edu.tr3114
Banu DEMİRELÇözümleyiciİMİD,Eski Enstitü Öğrenci İşleri Bilgi Sistemi, OİBSbdemirel@ankara.edu.tr3025
A. Cihan YILDIRIMTeknikercyildirim@ankara.edu.tr3037
Gizem ŞİMŞEK
ÇözümleyiciAraştırma Verilerinin Değerlendirilmesigizemsimsek@ankara.edu.tr
3228
ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ PROJESİ
Atilla TANRIKULUYazılım Takım LideriÖğrenci Bilgi Sistemitanrikulu@ankara.edu.tr3672
Mustafa KÜÇÜKHEMEKYazılım Geliştirme UzmanıÖğrenci Bilgi Sistemikucukhemek@ankara.edu.tr3645
Mehmet Hakan ÇALIŞKANYazılım Geliştirme UzmanıÖğrenci Bilgi Sistemimhcaliskan@ankara.edu.tr3675
Cem GÜNDÜZOĞLUYazılım Geliştirme UzmanıÖğrenci Bilgi Sistemigunduzoglu@ankara.edu.tr
3642
Orçun DANIŞMAZ
Yazılım Geliştirme UzmanıÖğrenci Bilgi Sistemiodanismaz@ankara.edu.tr
3651
VERİ TABANI GRUBU
Mehmet ELVANAĞAÇVeritabanı YöneticisiOracle ve Sql Veritabanlarıelvanagac@ankara.edu.tr3636
TEKNİK DESTEK GRUBU
Resul SEPETÇİTeknikerTeknik Destek Grup Sorumlususepetci@ankara.edu.tr3505
Arif CEYLANTeknisyenTeknik Destekaceylan@ankara.edu.tr3133
Metin AYYILDIZMemurTaşınır Kayıt Kontrol Yetkilisiayyildizm@ankara.edu.tr3135
Şahin DERVİŞBilgisayar İşletmeniTeknik Desteksdervis@ankara.edu.tr3132
Serdar ACERTeknisyenTeknik Destekacer@ankara.edu.tr
3031
Ümit TÜYSÜZBilgisayar İşletmeniTeknik Destektuysuz@ankara.edu.tr3015
Diğer
Toplantı Odası3014
Çay Odası3064
Sistem Odası3026
UPS Odası3400
Bina Santral9
Bina Güvenlik3011
Havuz Nizamiye3340