Ad-SoyadÜnvanGörevMailTelefon
SANTRAL:215 90 01-02-03-04-05-06-07-08
DIŞ HAT:212 10 23 / 223 77 10
FAKS:215 34 65

Prof. Dr. Ayşen APAYDIN
Rektör YardımcısıÖğrenci ve Bilişim Koordinatörüaysen.apaydin@ankara.edu.tr6213
Barış OKUMUŞMühendisBilgi İşlem Daire Başkanı V.okumus@ankara.edu.tr3017
Sümeyra BATTALSekreterSekretersbattal@ankara.edu.tr3016

Okan ÖZBAYRAKMühendisİdari İşlerozbayrak@ankara.edu.tr3032
Ahmet CENGİZMühendisMali İşler Grup Sorumlusuacengiz@ankara.edu.tr3443
Güven GÖKGÖZBilgisayar İşletmeniMali İşlergokgoz@ankara.edu.tr3063

Necip Vedat ANGIMühendisSistem ve Ağ Grup Sorumlusuangi@ankara.edu.tr3441

Süleyman DÜZDABAN
Bilgisayar İşletmeniSistem Sorumlususduzdaban@ankara.edu.tr3033
Seçkin KABUKÇUOĞLUBilgisayar İşletmeniLog ve Backup Yönetimikabukcuoglu@ankara.edu.tr3647
Hakan Tolga SUBAŞITeknisyensubasi@ankara.edu.tr3034
Yağız DEMİRTAŞÇözümleyiciLinux sistemler, Web Sunucularydemirtas@ankara.edu.tr3649

Mehmet Ali ÖKSÜZÇözümleyiciKablolu Ağ Sorumlusuoksuz@ankara.edu.tr3444
Çağatay DEREKÖYProgramcıNetwork- IP İşlemlericderekoy@ankara.edu.tr3027
Sinan ASLANTAŞTeknikerKablosuz Ağ Sorumlusuaslantas@ankara.edu.tr3019
Oğuzhan TürkerBilgisayar İşletmeniKablosuz Ağ Destekturker@ankara.edu.tr3648

Esra KAÇAKÇIBilgisayar İşletmeniKullanıcı Destek Grup Sorumlusuekacakci@ankara.edu.tr3021
İdil KARAÇAYTeknisyenEposta , Proxy ve Kablosuz Ağ Destekkaracay@ankara.edu.tr3029
Burcu YILDIRANProgramcıEposta , Proxy ve Kablosuz Ağ Destekbyildiran@ankara.edu.tr3022

Hasan KILIÇAğ YöneticisiAğ Güvenliği & BGYS Sorumlusuhasankilic@ankara.edu.tr3528

Sadık KILIÇSistem YöneticisiSistem Yönetimi Sorumlususadikkilic@ankara.edu.tr3637

Mehmet ELVANAĞAÇVeritabanı YöneticisiOracle ve Sql Veritabanları Sorumlusuelvanagac@ankara.edu.tr3636

Muhittin ALTINKAYATeknikerYazılım Grup Sorumlusuakaya@ankara.edu.tr3445
Ahmet YENERTÜRKProgramcıWeb Tasarımıyenerturk@ankara.edu.tr3024
Osman BENLİOĞLUProgramcıYatay Geçiş Sistemi, Kimlik Paylaşım Sistemiobenlioglu@ankara.edu.tr3023
Mustafa DUMANProgramcıWeb Sayfalarımustafaduman@ankara.edu.tr3115
İlhami KIZILProgramcıWeb Yazılımları, ÖYP Sistemi, Akademik Teşvik Sistemi, AYÖS Başvuru ve Tercih, Rehber Uygulaması, 70.Yıl Hatıra Ormanı Yazılımı, Dağıtım Bilgi Sistemi, Sayılarla Ankara Üniversitesi, Ziyaretçi Bilgi Sistemi, Teknik Servis Uygulamasıikizil@ankara.edu.tr3673
İlke PELİTMühendisEski Enstitü Öğrenci İşleri Bilgi Sistemi, Personel Bilgi Sistemi,OİBSpelit@ankara.edu.tr3114
Banu DEMİRELÇözümleyiciİMİD, Enstitü ÖİBS(2014 öncesi), KPS Web Uyg.bdemirel@ankara.edu.tr3025
A. Cihan YILDIRIMTeknikerİhale Bilgi Sistemi, 2004 Öncesi Öğrenci Otomasyonları Ortak Uygulaması, Taşıt Giriş Kartı Sistemicyildirim@ankara.edu.tr3037
Gizem YILMAZ
ÇözümleyiciIDM, Kablosuz Ağ Kullanıcı ve Şifre Yönetim Sistemigizemsimsek@ankara.edu.tr
3228

Mustafa KÜÇÜKHEMEKYazılım Geliştirme UzmanıÖğrenci Bilgi Sistemi, Kampüs Kart Sistemikucukhemek@ankara.edu.tr3645
Mehmet Hakan ÇALIŞKANYazılım Takım LideriYazılım Takım Liderimhcaliskan@ankara.edu.tr3672
Cem GÜNDÜZOĞLUYazılım GeliştirmeÖğrenci Bilgi Sistemi, Personel Bilgi Sistemigunduzoglu@ankara.edu.tr
3642
Orçun DANIŞMAZ
Yazılım GeliştirmeÖğrenci Bilgi Sistemi, Arvedodanismaz@ankara.edu.tr
3651

Resul SEPETÇİTeknikerTeknik Destek Grup Sorumlususepetci@ankara.edu.tr3505
Arif CEYLANTeknisyenBakım/Onarımaceylan@ankara.edu.tr3133
Metin AYYILDIZBilgisayar İşletmeniTaşınır Kayıt Kontrol Yetkilisiayyildizm@ankara.edu.tr3135
Şahin DERVİŞBilgisayar İşletmeniBakım/Onarımsdervis@ankara.edu.tr3132
Serdar ACERTeknisyenBakım/Onarımacer@ankara.edu.tr
3031
Ümit TÜYSÜZBilgisayar İşletmeniBakım/Onarımtuysuz@ankara.edu.tr3015

İbrahim ÇatakSürekli İşçiTemizlik ve Çay İşleriicatak@ankara.edu.tr3064
Nuri KoşalSürekli İşçiTemizlik ve Çay İşlerikosalnr@ankara.edu.tr3064