Ad-SoyadÜnvanGörevMailTelefon
SANTRAL:215 90 01-02-03-04-05-06-07-08
DIŞ HAT:212 10 23 / 223 77 10
FAKS:215 34 65

Prof. Dr. Ayşen APAYDIN
KoordinatörÖğrenci ve Bilişim Koordinatörüaysen.apaydin@ankara.edu.tr6213
Barış OKUMUŞDaire Başkanı VekiliBilgi İşlem Daire Başkanı V.okumus@ankara.edu.tr3017
Sümeyra BATTALSekreterSekretersbattal@ankara.edu.tr3016

Okan ÖZBAYRAKMühendisİdari İşlerozbayrak@ankara.edu.tr3032
Ahmet CENGİZMühendisMali İşleracengiz@ankara.edu.tr3443
Güven GÖKGÖZBilgisayar İşletmeniMali İşlergokgoz@ankara.edu.tr3063

Necip Vedat ANGIMühendisSistem ve Ağ Grup Sorumlusuangi@ankara.edu.tr3441

Hakan Tolga SUBAŞI
TeknisyenSistem Yöneticisisubasi@ankara.edu.tr3034
Seçkin KABUKÇUOĞLUBilgisayar İşletmeniLog ve Backup Yönetimikabukcuoglu@ankara.edu.tr3647
Süleyman DÜZDABANBilgisayar İşletmeniLinux sistemler, Web Sunucularsduzdaban@ankara.edu.tr3033
Yağız DEMİRTAŞÇözümleyiciLinux sistemler, Web Sunucularydemirtas@ankara.edu.tr3649

Mehmet Ali ÖKSÜZÇözümleyiciKablolu Ağ Yöneticisioksuz@ankara.edu.tr3444
Çağatay DEREKÖYProgramcıNetwork- IP İşlemlericderekoy@ankara.edu.tr3027
Sinan ASLANTAŞTeknikerKablosuz Ağ Destekaslantas@ankara.edu.tr3019

Esra KAÇAKÇIBilgisayar İşletmeniEposta , Proxy ve Kablosuz Destek Hizmetleriekacakci@ankara.edu.tr3021
İdil KARAÇAYTeknisyenEposta , Proxy ve Kablosuz Destek Hizmetlerikaracay@ankara.edu.tr3029
Burcu YILDIRANProgramcıEposta , Proxy ve Kablosuz Destek Hizmetleribyildiran@ankara.edu.tr3022

Hasan KILIÇAğ YöneticisiAğ Güvenliğihasankilic@ankara.edu.tr3528

Sadık KILIÇSistem YöneticisiSistem Yönetimisadikkilic@ankara.edu.tr3637

Mehmet ELVANAĞAÇVeritabanı YöneticisiOracle ve Sql Veritabanlarıelvanagac@ankara.edu.tr3636

Muhittin ALTINKAYATeknikerYazılım Grup Sorumlusuakaya@ankara.edu.tr3445
Ahmet YENERTÜRKProgramcıWeb Tasarımıyenerturk@ankara.edu.tr3024
Osman BENLİOĞLUProgramcıYatay Geçiş Sistemi, Kimlik Paylaşım Sistemiobenlioglu@ankara.edu.tr3023
Mustafa DUMANProgramcıWeb Sayfalarımustafaduman@ankara.edu.tr3115
İlhami KIZILProgramcıWeb Yazılımlarıikizil@ankara.edu.tr3673
İlke PELİTMühendisEski Enstitü Öğrenci İşleri Bilgi Sistemi, Personel Bilgi Sistemi,OİBSpelit@ankara.edu.tr3114
Banu DEMİRELÇözümleyiciİMİD,Eski Enstitü Öğrenci İşleri Bilgi Sistemi, OİBSbdemirel@ankara.edu.tr3025
A. Cihan YILDIRIMTeknikerWeb Yazılımlarıcyildirim@ankara.edu.tr3037
Gizem ŞİMŞEK
ÇözümleyiciAraştırma Verilerinin Değerlendirilmesigizemsimsek@ankara.edu.tr
3228

Atilla TANRIKULUYazılım Takım LideriÖğrenci Bilgi Sistemitanrikulu@ankara.edu.tr3672
Mustafa KÜÇÜKHEMEKYazılım Geliştirme UzmanıÖğrenci Bilgi Sistemikucukhemek@ankara.edu.tr3645
Mehmet Hakan ÇALIŞKANYazılım Geliştirme UzmanıÖğrenci Bilgi Sistemimhcaliskan@ankara.edu.tr3675
Cem GÜNDÜZOĞLUYazılım Geliştirme UzmanıÖğrenci Bilgi Sistemigunduzoglu@ankara.edu.tr
3642
Orçun DANIŞMAZ
Yazılım Geliştirme UzmanıÖğrenci Bilgi Sistemiodanismaz@ankara.edu.tr
3651

Resul SEPETÇİTeknikerTeknik Destek Grup Sorumlususepetci@ankara.edu.tr3505
Arif CEYLANTeknisyenTeknik Destekaceylan@ankara.edu.tr3133
Metin AYYILDIZBilgisayar İşletmeniTaşınır Kayıt Kontrol Yetkilisiayyildizm@ankara.edu.tr3135
Şahin DERVİŞBilgisayar İşletmeniTeknik Desteksdervis@ankara.edu.tr3132
Serdar ACERTeknisyenTeknik Destekacer@ankara.edu.tr
3031
Ümit TÜYSÜZBilgisayar İşletmeniTeknik Destektuysuz@ankara.edu.tr3015