Dahili Telefon Rehberi

Dahili Telefon Rehberi 2019-04-10T15:30:14+03:00
SANTRAL: (312) 215 90 01-02-03-04-05-06-07-08 (pbx)
ADI SOYADIUNVANIGÖREVİE-POSTA ADRESİDAHİLİ
Prof.Dr. Cemal ATAKANÖğretim ÜyesiÖğrenci ve Bilişim Koordinatörücatakan@ankara.edu.tr6214
Barış OKUMUŞBilgi İşlem Daire BaşkanıBilgi İşlem Daire Başkanıokumus@ankara.edu.tr3017
Serpil NEMUTLUBilgisayar İşletmeniSekreternemutlu@ankara.edu.tr3016
İDARİ İŞLER GRUBU
Okan ÖZBAYRAKMühendisİdari İşlerozbayrak@ankara.edu.tr3032
MALİ İŞLER GRUBU
Ahmet CENGİZMühendisMali İşler Grup Sorumlusuacengiz@ankara.edu.tr3443
Güven GÖKGÖZBilgisayar İşletmeniMali İşlergokgoz@ankara.edu.tr3063
SİSTEM VE AĞ GRUBU
Necip Vedat ANGIMühendisSistem ve Ağ Grup Sorumlusuangi@ankara.edu.tr3441
SİSTEM GRUBU
Süleyman DÜZDABANBilgisayar İşletmeniSistem Sorumlususduzdaban@ankara.edu.tr3033
Hakan Tolga SUBAŞITeknisyenSistem Yöneticisisubasi@ankara.edu.tr3034
Seçkin KABUKÇUOĞLUBilgisayar İşletmeniSistem Yöneticisikabukcuoglu@ankara.edu.tr3647
Yağız DEMİRTAŞÇözümleyiciSistem Yöneticisiydemirtas@ankara.edu.tr3649
Yılmaz YILMAZMühendisSistem Yöneticisiyilmazyilmaz@ankara.edu.tr3020
KABLOLU AĞ GRUBU
Mehmet Ali ÖKSÜZÇözümleyiciKablolu Ağ Sorumlusuoksuz@ankara.edu.tr3444
Çağatay DEREKÖYProgramcıKablolu Ağ Yöneticisicderekoy@ankara.edu.tr3027
KABLOSUZ AĞ GRUBU
Sinan ASLANTAŞTeknikerKablosuz Ağ Sorumlusuaslantas@ankara.edu.tr3019
Oğuzhan TÜRKERBilgisayar İşletmeniKablosuz Ağ Yöneticisiturker@ankara.edu.tr3648
Hasan KILIÇAğ YöneticisiAğ Güvenliği ve BGYS Sorumlusuhasankilic@ankara.edu.tr3528
Sadık KILIÇSistem YöneticisiSistem Yönetim Sorumlususadikkilic@ankara.edu.tr3637
Mehmet ELVANAĞAÇVeritabanı YöneticisiOracle ve Sql Veritabanları Sorumlusuelvanagac@ankara.edu.tr3636
KULLANICI DESTEK GRUBU
Esra KAÇAKÇIBilgisayar İşletmeniKullanıcı Destek Grup Sorumlusuekacakci@ankara.edu.tr3021
İdil KARAÇAYTeknisyenEposta, Proxy ve Kablosuz Ağ Destekkaracay@ankara.edu.tr3029
Burcu YILDIRANProgramcıEposta, Proxy ve Kablosuz Ağ Destekbyildiran@ankara.edu.tr3022
Damla AYTEKİNHizmetliEposta, Proxy ve Kablosuz Ağ Destekdaytekin@ankara.edu.tr3674
YAZILIM GRUBU
Muhittin ALTINKAYATeknikerYazılım Grup Sorumlusuakaya@ankara.edu.tr3445
Banu DEMİRELÇözümleyiciYazılım Uzmanıbdemirel@ankara.edu.tr3025
İlke PELİTMühendisYazılım Uzmanıpelit@ankara.edu.tr3114
Ahmet YENERTÜRKProgramcıWeb Sayfaları Yöneticisiyenerturk@ankara.edu.tr3024
Mustafa DUMANProgramcıYazılım Uzmanımustafaduman@ankara.edu.tr3115
Osman BENLİOĞLUProgramcıYazılım Uzmanıobenlioglu@ankara.edu.tr3023
İlhami KIZILProgramcıYazılım Uzmanıikizil@ankara.edu.tr3673
A. Cihan YILDIRIMTeknikerYazılım Uzmanıcyildirim@ankara.edu.tr3037
Gizem YILMAZÇözümleyiciYazılım Uzmanıgizemsimsek@ankara.edu.tr3228
Mehmet Hakan ÇALIŞKANYazılım Takım LideriYazılım Takım Liderimhcaliskan@ankara.edu.tr3672
Mustafa KÜÇÜKHEMEKYazılım Geliştirme UzmanıYazılım Uzmanıkucukhemek@ankara.edu.tr3645
Cem GÜNDÜZOĞLUYazılım Geliştirme UzmanıYazılım Uzmanıgunduzoglu@ankara.edu.tr3642
Orçun DANIŞMAZYazılım Geliştirme UzmanıYazılım Uzmanıodanismaz@ankara.edu.tr3651
TEKNİK DESTEK GRUBU
Resul SEPETÇİTeknikerTeknik Destek Grup Sorumlususepetci@ankara.edu.tr3505
Metin AYYILDIZBilgisayar İşletmeniTaşınır Kayıt Kontrol Yetkilisiayyildizm@ankara.edu.tr3135
Serdar ACERTeknisyenBakım/Onarımacer@ankara.edu.tr3031
Arif CEYLANTeknisyenBakım/Onarımaceylan@ankara.edu.tr3133
Şahin DERVİŞBilgisayar İşletmeniBakım/Onarımsdervis@ankara.edu.tr3132
Ümit TÜYSÜZBilgisayar İşletmeniBakım/Onarımtuysuz@ankara.edu.tr3015
TEMİZLİK VE ÇAY İŞLERİ
İbrahim ÇATAKSürekli İşçiTemizlik ve Çay işleriicatak@ankara.edu.tr3064
Nuri KOŞALSürekli İşçiTemizlik ve Çay işlerikosalnr@ankara.edu.tr3064
Toplantı Odası3653
Sistem Odası3026
UPS Odası3400
Bina Santral9
Bina Güvenlik3011
Havuz Nizamiye3340